/ arpkonsulting
AktualnościNawigacja:   Strona główna   >>   Aktualności


Podpisanie umowy o współpracy: Agencja Rozwoju Pomorza S.A. i LeanQ Team Sp. z o.o.

07.09.2017

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 6 września 2017 roku Agencja Rozwoju Pomorza S.A. oraz firma LeanQ Team Sp. z o.o. podpisały umowę o współpracy. LeanQ Team jest firmą doradczo-szkoleniową; która od 2003 roku popularyzuje i wspiera wdrożenia World Class Management (WCM), pomagając swoim partnerom biznesowym w podnoszeniu i długotrwałym utrzymaniu oraz doskonaleniu jakości i efektywności.

Doświadczenie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w zakresie wspierania przedsiębiorczości, stymulowania nowych inwestycji w regionie pomorskim oraz wspomagania władz samorządowych w realizacji polityki regionalnej, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem LeanQ Team w zakresie propagowania Lean Management zarówno w formie dydaktycznej, jak i w szczególności wdrożeniowej, mają wnieść nową wartość dla przedsiębiorców oraz dla jednostek samorządu terytorialnego.
Podpisanie umowy na usługi doradcze - Hala Gwardii w Warszawie

31.08.2017

Z radością informujemy, iż w dniu 31 sierpnia 2017 roku Konsorcjum w składzie Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (lider), Doradca Consultants Ltd. Sp. z o.o. oraz Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sp.p. podpisało z Miastem Stołecznym Warszawa umowę na świadczenie usług doradczych w przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowania zmierzającego do wyboru partnera prywatnego przy realizacji zadania polegającego na przebudowie, zagospodarowaniu i eksploatacji budynku Hali Gwardii, położonego przy Pl. Mirowskim w Warszawie, Pl. Żelaznej Bramy 1. Umowa obejmuje cztery etapy prac analityczno-doradczych i zostanie zakończona w sierpniu 2018 roku.
Konferencja "Pomorskie PPP", Gdańsk, 21 czerwca

01.06.2017

Agencja Rozwoju Pomorza wraz z Doradcą Consultants Ltd. oraz Kancelarią Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy zapraszają na konferencję "Pomorskie PPP", która odbędzie się 21 czerwca 2017 r. w Gdańsku w Olivia Busines Centre, Olivia Four (sala Jowisz na parterze), w godz. 10.00 - 15.00.
Konkurs w ramach Poddziałania 1.1.1 "Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa" POIR w 2017, nabór wniosków od 1 czerwca

28.04.2017

Prowadzisz projekty B+R? Szukasz dofinansowania dla swojej firmy? Konkurs w ramach Poddziałania 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.
Zarządzanie ryzykiem walutowym w przedsiębiorstwie - Ankieta

19.02.2017

Dział Konsultingu i Rozliczenia Agencji Rozwoju Pomorza S.A. zgłasza się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety związanej z tematyką zarządzania ryzykiem walutowym w przedsiębiorstwie. Celem anonimowej ankiety jest zbadanie świadomości przedsiębiorców z zakresu zabezpieczania się przed ryzykiem walutowym w bieżącej działalności firmy. Wyniki ankiety mogą przyczynić się do zaoferowania Państwu profesjonalnego doradztwa z w/w tematyki. Ankieta skierowana jest do podmiotów, realizujących rozliczenia z kontrahentami między w walucie innej niż PLN.
Promocja Marek Produktowych - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna nabór wniosków od 24 czerwca br.

09.06.2017

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs w ramach działania 3.3 "Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw", poddziałanie 3.3.3 "Wsparcie M¦P w promocji marek produktowych - Go to Brand" PO IR 2014-2020. Dofinansowanie mogą otrzymać mikro, przedsiębiorcy realizujący projekty dotyczące uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w branżowych programach promocji, których celem jest promowanie marek produktowych mających szanse stać się markami rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych oraz promowania Marki Polskiej Gospodarki. Maksymalna wartość dofinansowania kosztów kwalifikowalnych projektu wynosi 1 000 000 zł. Nabór wniosków potrwa od 24 czerwca do 5 sierpnia 2016 r.
O nas   |    Polityka cookies   |    Kariera   |    Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2017 Agencja Rozwoju Pomorza S.A. (Marek Trocha)Dział Konsultingu i Rozliczeń
al. Grunwaldzka 472 D, 80-309 Gdańsk
e-mail: konsulting@arp.gda.pl